•  تهران، ضلع شمالی میدان هفت تیر، برج نگین آبی طبقه ششم واحد 601
  •  02188300617
  • support@webhirad.com
خدمات برنامه نویسی و توسعه صفحات وب - 3.0 out of 5 based on 1 vote

برنامه نویسی صفحات وب

خیلی از همکاران گرامی ما بیشتر با یک زبان برنامه نویسی برای پیاده سازی وب سایت مشتریان کار میکنند.

مثلا شرکت طراحی سایت که با زبان برنامه نویسی PHP صفحات وب سایت شما را کدنویسی میکنند کمتر پیش می آید که خدمات به مشتریانی که خواستار پیاده سازی صفحات وب با زبان rubby هستند را ارائه دهند. و یا بر عکس، شرکت هایی که با فریم ورک مایکروسافت و دات نت کار میکنند، پاسخ رد به مشتریانی میدهند که نیاز به پیاده سازی زبان برنامه نویسی lua دارند.

طبق آخرین آمار ارائه شده توسط سایت ها و شرکت های معتبر نظیر وپلایزر بیش از 80 درصد از وب سایت های موجود در دنیا از زبان برنامه نویسی php و الباقی از دیگر زبان های توسعه دهنده صفحات وب استفاده میکنند.

اینکه php 80 درصد استفاده کنندگان را به خود اختصاص داده است دلیلی بر این نیست که بهتر از دیگر زبان های برنامه نویسی هست.

اما قابلیت های مختلفی میتواند زبان های برنامه نویسی را تحت الشعاع قرار دهد که میتوانید در بلاگ وب هیراد مقاله اش را بخوانید.

ما در وب هیراد با آشنایی و بهره گیری از متخصصین مان میتوانیم به راحتی متناسب با نیاز مشتری و انتخاب مشتری سایت وی را با هر زبان برنامه نویسی php و rubby پیاده سازی کنیم. انتخاب با شماست، اما بهتون پیشنهاد میکنیم حتما از نظر کارشناسان ما بهره ببرید.

 

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
عضویت در خبرنامه